WspółpracaFirma ASTREX została dystrybutorem produktów Sound Oasis w Polsce

Sound Oasis ™ jest światowym liderem w dziedzinie systemów terapii dźwiękowej.Oferowane produkty odznaczają się nie tylko doskonałą jakościa, za oferowanymi rozwiązaniami stoją uznani specjaliści. Systemy terapii dźwiękowej umożliwiają  stworzenie własnej przestrzeni dźwiękowej sprzyjającej relaksowi, ułatwiajacej zasypianie i nasze codzienne funkcjonowanie. Wypełniając pokój dżwiękami natury lub specjalnie stworzonymi dedykowanymi tematami dźwiękowymi, rozwiązania Sound Oasis maskują niepożądane dźwięki zewnętrzne, redukują dyskomfort spowodowany szumami usznymi (Tinnitus) oraz stwarzają przyjazną atmosferę. Ułatwiają zasypianie, wspomagają koncentrację i powodują, że czujemy sie po prostu lepiej. 

Specjaliści współpracujacy z  Sound Oasis

Dr Lee A. Bartel

Dr Lee Bartel jest profesorem muzyki na Uniwersytecie w Toronto i dyrektorem kanadyjskiego Centrum Edukacji  Muzycznej. Jego zaangażowanie w badania w dziedzinie muzyki i medycyny obejmuje rehabilitację zaburzeń uwagi, audiologię  oraz  zarządzanie stresem. Dr Bartel jest pomysłodawcą oraz projektantem bestselerowej serii nagrań zatytułowanych „Muzyka dla Twojego Zdrowia” (ang. Music for Your Health) jak również serii Dźwiękowych pomocy (ang. Sonic Aid) przygotowanych wspólnie z Somerset Entertaiment. Kilkukrotnie nominowany do nagrody JUNO. Jest autorem i redaktorem 16 ksiażek oraz raportów, 11 rozdziałów i 64 prac naukowych i publikacji, jak również ponad 100 innych profesjonalnych publikacji i prezentacji.

Dr Steven Halpern


Dr Steve Halpern jest wiodącym na świecie kompozytorem muzyki relaksacyjnej. Już od ponad 30 lat prowadzi działalność promującą  tej rodzaj muzyki. Nagrywa, wydaje książki oraz prowadzi warsztaty w omawianym zakresie. Muzyka Stevena Halperna jest emitowana w takich programach jak:  48 CBS, ABC 20/20, Oprah, serii John Bradshaw TV PBS, Homecoming and Creating Love.

Dr Fred Schwartz


Dr Fred Schwartz jest uznanym ekspertem w zakresie praktycznego wykorzystania muzyki w celu redukcji stresu, w szczególności u dzieci. Jest pionierem w zakrsie rozwoju i zastosowania systemów dźwięowych w szpitalu. Dr Schwartz występował w CNN Headline News, NBC News, National Public Radio oraz BBC.

Dr Jeffrey Thompson


Dr Jeffrey Thompson jest uznawany za jednego  z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie terapii dźwiękowej. Będąc wytrawym kompozytorem i muzykiem nagrał  ponad 60 płyt, które są z powodzeniem sprzedawane w 26 krajach.Dr Thompson występował w  Fox Evening News, CNN, Time / Life oraz różnych programach radiowych. Jego artykuły pojawiały się w   "Wall Street Journal, Washington Post, San Diego i Psychology Today Magazine.