Okulary do zasypiania GTS-2000SE - ułatwiają zasypianie, doskonałe na bezsenność

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Sound Oasis
 • Waga: 0.3 kg
 • Dostępność: Jest
 • 265,00 zł

Jeżeli masz problemy z zasypianiem, aktywne okulary Glo to Sleep są właściwym, sprawdzonym rozwiązaniem, które umożliwia relaks i łatwe zaśnięcie. Korzystanie z Glo to Sleep jest bardzo proste - rezultat niemal natychmiastowy, co spowodowało, że cieszą się rosnącą popularnością w USA i UE.
Problemy z zasypianiem są często skutkiem przemęczenia. Kiedy kładziemy się spać, natłok myśli, wspominanie zdarzeń mijającego dnia lub planowanie dnia następnego powoduje, że nie możemy zasnąć. Glo to Sleep pomaga zrelaksować się, wyciszyć umysł, który przestawi się z aktywnego stanu BETA na stan ALFA, związany z wypoczynkiem i spokojem emocjonalnym. Niezależnie czy będzie to krótka drzemka czy całonocny sen, to  unikalne rozwiązanie pomoże Ci zasnąć szybciej, spać dłużej i obudzić się wypoczętym.

Wersja GTS-2000SE, w porównaniu z poprzednimi modelami, posiada dodatkową funkcjonalność. Możesz wybrać specjalny program, który umożliwia  ustawienie koloru podświetlenia (czerwony lub niebieski) oraz włączyć jego pulsowanie o stopniowo malejącej amplitudzie. Gasnącemu podświetleniu w wybranym kolorze towarzyszy coraz to wolniejsze pulsowanie (zapalanie i gaśnięcie) podświetlenia, co zdecydowanie ułatwia zaśnięcie.

 

 

Własności:

 • Koncentracja na niebieskich lub czerwonych , stopniowo  przygasających punktach świetlnych ułatwia relaks oraz zaśnięcie
 • Dodatkowo, istnieje możliwość włączenia pulsowania podświetlenia o gasnącej amplitudzie
 • W zależności od osobistych preferencji istnieje możliwość ustawienia początkowej jasności punktów świetlnych jak również czasu ich przygasania -10, 20 lub 30 minut
 • Skuteczne blokowanie zewnętrznych źródeł światła ułatwia zasypianie i sen
 • Odpowiednie zagłębienia umożliwiają swobodne otwieranie oczu po założeniu okularów
 • Okulary posiadają mocną 3 warstwową konstrukcję, są jednocześnie bardzo lekkie - można w nich spać całą noc
 • Łatwa regulacja – każdy może je używać zarówno w domu, jak i w podróźy
 • Wykonane z hipoalergicznej pianki odprowadzającej ciepło oraz wilgoć
 • Zasilanie - bateria CR-2032 znajdująca się w zestawie  

Jak to działa:

Glo to Sleep łączy w sobie starożytną mądrość i nowoczesną technologię, umożliwiając wyciszenie myśli, relaks oraz zaśnięcie. Wykorzystywane są podstawy medytacji, które polegają na koncentracji na przyjemnym, stopniowo zanikającym niebieskim lub czerwonym  świetle, zamiast na problemach mijającego dnia. Po założeniu okularów, skieruj wzrok na świetlne punkty. Oddychaj spokojnie i głęboko. Nie myśl o zasypianiu. Twoim celem jest koncentracja na świetlnych punktach. Myślisz tylko o świetlnych punktach. Twoje powieki staja się ociężałe. Następnym etapem, co użytkownicy Glo to Sleep podkreślają, jest niemal natychmiastowe wejście w pierwszą fazę snu. Potwierdzają, że nie myśleli o zasypianiu. Po prostu zasypiali. Glo to Sleep bardzo szybko spowalniał aktywność mózgu. Po obudzeniu, pamiętali tylko niebiesko lub czerwono świecące punkty. 

Warto również rozważyć zastosowanie generatora dźwięków. Jest potwierdzone, że szum biały oraz dźwięki natury (np. szum deszczu lub szum morza) ułatwiają zasypianie i powodują że śpimy lepiej. Niektóre z generatorów dźwięków zostały również wyposażone w specjalne rozwiązania ułatwiające zasypianie tzw. Sleep Enhancement ® technology

GTS-2000SE różni się od wersji GTS-2000 tym, że dodatkowo umożliwia wybór koloru podświetlenia oraz opcjonalnie włączenie pulsacji podświetlenia.

 

Prezentacja GTS-2000 - wersja angielska , GTS-1000- wersja polska