Okulary do zasypiania GTS-1000 - ułatwiają zasypianie, doskonałe na bezsenność

  • 195,00 zł

Jeżeli masz problemy z zasypianiem, aktywne okulary Glo to Sleep są właściwym, sprawdzonym rozwiązaniem, które umożliwia relaks i łatwe zaśnięcie. Korzystanie z Glo to Sleep jest bardzo proste - rezultat niemal natychmiastowy, co spowodowało, że cieszą się rosnącą popularnościa w USA i UE.
Problemy z zasypianiem są często skutkiem przemęczenia. Kiedy kładziemy się spać, natłok myśli, wspominanie zdarzeń mijajacego dnia lub planowanie dnia następnego powoduje, że nie możemy zasnąć. Glo to Sleep pomaga zrelaksować się, wyciszyć umysł, który przestawi się z aktywnego stanu BETA na stan ALFA, związany z wypoczynkiem i spokojem emocjonalnym. Niezależnie czy będzie to krótka drzemka czy całonocny sen, to  unikalne rozwiązanie pomoże Ci zasnąć szybciej, spać dłużej i obudzić się wypoczętym.

Własności:

  • Koncentracja na niebieskich, stopniowo  przygasających punktach świetlnych ułatwia relaks oraz zaśnięcie
  • Skuteczne blokowanie zewnętrznych źródeł światła ułatwia zasypianie i sen
  • Odpowiednie zagłębienia umożliwiają swobodne otwieranie oczu po założeniu okularów
  • Okulary posiadają mocną 3 warstwową konstrukcję, są jednocześnie bardzo lekkie - można w nich spać całą noc
  • Łatwa regulacja – każdy może je używać zarówno w domu, jak i w podróźy
  • Wykonane z hipoalergicznej pianki odprowadzającej ciepło oraz wilgoć
  • Nie wymagają zewnętrznego źródła zasilania

Jak to działa:
Glo to Sleep łączy w sobie starożytną mądrość i nowoczesną technologię, umożliwiając wyciszenie myśli, relaks oraz zaśnięcie. Wykorzystywane są podstawy medytacji, które polegają na koncentracji na przyjemnym, stopniowo zanikającym niebieskim świetle, zamiast na problemach mijającego dnia. Po założeniu okularów, skieruj wzrok na świetlne punkty. Oddychaj spokojnie i głęboko. Nie myśl o zasypianiu. Twoim celem jest koncentracja na świetlnych punktach. Myślisz tylko o świetlnych punktach. Twoje powieki staja się ociężałe. Następnym etapem, co użytkownicy Glo to Sleep podkreślają, jest niemal natychmiastowe wejście w pierwszą fazę snu. Potwierdzają, że nie myśleli o zasypianiu. Po prostu zasypiali. Glo to Sleep bardzo szybko spowalniał aktywność mózgu. Po obudzeniu, pamiętali tylko niebiesko świecące punkty. Przygotowanie okularów do użycia: Okulary należy przytrzymać przy źródle światła przez około 30 sekund, tak aby fotoluminescencyjne punkty były oświetlone. Można wykorzystać każde jasne źródło światła, również światło słoneczne.

Warto również rozważyć zastosowanie generatora dźwięków. Jest potwierdzone, że szum biały oraz dźwięki natury (np. szum deszczu lub szum morza) ułatwiają zasypianie i powodują że śpimy lepiej. Niektóre z generatorów dźwięków zostały również wyposażone w specjalne rozwiązania ułatwiające zasypianie tzw. Sleep Enhancement ® technology

Prezentacja Glo to Sleep - wersja z polskim lektorem